K tématu "Narozeniny" by Vás mohly zajímat následující články:

Narozeniny a rodinné oslavy - nabídka programů

Radost ...

Radost ...

Na této stránce Vám předkládám k výběru balíčky programu na narozeniny. Balíčky jsou optimálně namixovány na 2hodinový program ,což je program, který volí většina rodičů. Pokud chcete program kratší, některé části se musí zkrátit nebo vypustit. Stejně je ale možné udělat program delší nebo jej sestavit přesně dle Vašich požadavků.

Ukázka programu na 1,5 hodiny z oslavy osmiletého Olivera. Program obsahoval kouzelnickou show, balonky pro děti a dárek pro oslavence.Nabídka narozeninových balíčků:

Zábavné kouzelnické narozeniny

Spoustu akce ...

Spousta akce ...

Balíček obsahuje směs aktivit a zábavy, kterou děti milují. Především:

 • Hru s dárkem pro oslavence
 • Zábavnou kouzelnickou show plnou smíchu a kouzel (45-50min)
 • Motání balonků – každé dítě dostane balonek který si řekne – pejska, květinu, meč, čepici,...
 • Směs oblíbených tanečních a narozeninových her a soutěží
 • "Krásné odpoledne, prý nejlepší dárek k narozeninám. Moc děkuji" 🙂 - z emailu od p. Flajsové z Aše - po oslavě narozenin její 7mi leté dcerky. (Červen 2016)
 • "Děkujeme moc moc moc všechny,ale úplně všechny děti i ty velké jsou nadšené a mají nádherný zážitek jste úžasná díky " - zpráva na facebooku od Barbory Turkové (Duben 2015)

Narozeniny s výukou kouzlení

(od 6ti let)
Program pro děti, které by se chtěli zábavnou formou naučit několik kouzel. Kouzla jsou to jednoduchá, ale při dobrém předvedení velmi účinná. Ani v tomto balíčku nechybí kouzelnická show, hra s dárkem pro oslavence a motání balonků

 • Hru s dárkem pro oslavence
 • Zábavnou kouzelnickou show plnou smíchu a kouzel (45-50min)
 • Naučení několika jednoduchých kouzel – děti dostanou k dispozici vše potřebné, některé rekvizity si i sami vyrobí
 • Motání balonků – každé dítě dostane balonek který si řekne – pejska, květinu, meč, čepici,...

Balonkový workshop

(od 6ti let)

Úžasné balonkové čepice ...

Balonkové čepice

Narozeniny plné balonků, ale opravdu plné. Děti (i dospělí) mají možnost se seznámit s uměním modelování z balonků. Naučí se nejprve jednoduché tvary a postupně složitější, až budou tvořit úplně sami. Vše jednoduchou a hravou formou. Baví to i starší děti. Balonky přivezu již předem nafouknuté a připravené. Pro každého je jich dostatečné množství. V tomto balíčku také nechybí zábavná show a hra s dárkem pro oslavence. Balíček tedy obsahuje:

 • Hru s dárkem pro oslavence
 • Zábavnou kouzelnickou show, částečně využívající balonků (45-50min)
 • Balonkový workshop s blokem volného motání

Připravte se na neuvěřitelné kreace a moc pěknou možnost závěrečné fotografie s balonky

Ukázka programu na 3 hodiny - oslava šestileté Natálky. Program obsahoval bloky tanečních her, kouzelnickou show, balonky, dárek pro oslavence a na konci se děti naučily motat z dlouhých balonků tvary dle své fantazie. Složení dětí cca 5 - 14 let.

Druhy možných kouzelnických show:

Pokud je v programu kouzelnická show, je možné si vybrat tu, která se Vám nejvíce líbí:

Zábavná narozeninová kouzelnická show

– Velmi interaktivní, veselé a energií nabité kouzelnické představení. Děti sledují kouzlení, hlásí se, tleskají, odpovídají, volají, vyskakují z místa a hodně se smějí. Jedno kouzlo střídá druhé a každé kouzlo je jiné. Používám řadu rekvizit. Několik dětí mi pomáhá přímo „na pódiu“. U některých kouzel děti kouzlí hromadně. Tato show je plná energie. Řada kouzel je podkreslena vhodnou hudbou. Ideální na narozeniny, na karnevaly, na akce kde se děti mají hodně bavit.

 • "Nečekala jsem že to děti bude tak bavit. Většinou nevydrží u ničeho déle jak 10 minut a tady vás sledují skoro hodinu" - maminka po představení na narozeninách 5 ti leté dcerky (Září 2014)

Rozzářené dětské oči ...

Rozzářené dětské oči ...

Příběhy z kouzelnické knihovny

– Přestavení plné kouzelných příběhů a pohádek. Postupně s dětmi otevřeme velké kouzelnické knihy a z každé na nás vyskočí nějaký krásný příběh. Využívám originálních rekvizit. Některé příběhy jsou čistě pro zábavu, jiné jsou poučné. A jak už to v pohádkách chodí vždy je tam nějaká zápletka, kterou je nutné rozuzlovat – samozřejmě za pomoci kouzel. Kouzlí většinou děti ze svého místa. Proto se toto představení hodí především pro menší diváky (3-8let).

Speciální show - Prozrazená kouzelnická tajemství

- Unikátní příležitost, kterou jinde nenajdete. Vaše dítě (oslavenec) má možnost nahlížet "pod víko" kouzelnické bedny a vidět tak ledacos, co je běžnému divákovi skryto. Pššššt, ono se to správně nesmí.
Určitě Vás někdy zajímalo, jak to ti kouzelníci dělají? Možná máte doma "budoucího Copperfielda" kterého právě toto představení přivede na jeho životní dráhu? Možná to u Vašeho dítěte probudí zvědavost a zájem o nový koníček? Každopádně se Váš syn nebo dcera bude cítit opravdu speciálně. Bude po celou dobu představení dělat kouzelnického asistenta, bude moci do ruky vzít většinu kouzelnických rekvizit, bude si je moci vyzkoušet a zjistit jak fungují.

Tento program není pro všechny – je finančně nákladnější, ale k podobné příležitosti se jindy málokdy dostanete. Doporučuji pro věk od 6ti let

 • "Až budu velká, budu dělat to co vy"- devítiletá dívka na oslavě narozenin u kamarádky (Červen 2014)

Kouzlo s penězi pro oslavence

– speciální přídavek ke kouzelnické show

V každé kouzelnické show je kousek programu věnovaný jen a jen oslavenci. Vždy má nějaké speciální jednoduché kouzlo nebo překvapení. Vždy je mu (jí) věnována speciální pozornost. Pokud byste však chtěli své dítě překvapit ještě něčím navíc, tak si můžete přiobjednat toto speciální kouzlo s vyčarováním peněz – jak to funguje? Domluvíme se dopředu jaká částka má být oslavenci vyčarována – například 100 Kč, 200Kč, nebo více. V rámci kouzlení s oslavencem je mu pak právě tato částka humorným způsobem s mnoha omyly a vtipy „vyčarována“. Zábavný je především průběh celého kouzla.

Sami si řekněte, zda si někdo z dětí za týden po oslavě vzpomene jaký jste měli dort, nebo jaká byla výzdoba. Málokdo. Ale to, jak blecha Fernando skákala na provaze, nebo jak opička Koko bojovala se žralokem, jak se v klobouku objevila spousta míčků nebo na kouzelné omalovánky, na to si vzpomene každý.Zaujalo Vás to? Jak se liší skupiny dětí podle věku si můžete přečíst na stránce Výběr vhodného představení podle věku...
Chcete mne kontaktovat? Na něco se zeptat? Napište mi email nebo zavolejte - kontakty na stránce ….. prosím Kontakt.
Zajímají Vás ceny jednotlivých balíčků i kouzelnických představení? Více na stránce Ceny
Chcete něco jiného, odlišného? Ozvěte se, ráda připravím program právě pro Vás.

Napsat komentář