Nabídka pro mateřské školky (a skupiny dětí věku 3-6let) :

Kouzlení plné legrace

 • Určené pro děti ve věku 3-6let
 • délka trvání: 45 minut.IMG_1039

Pravá komediální magie pro dětské publikum. Hodně smíchu, hodně interakcí. Děti jsou zapojené do kouzlení, báječně se baví. Kouzlení se účastní všechny věkové kategorie (i malé tříleté děti). Program je doprovázen hudbou. Kouzlo střídá kouzlo, chvíli kouzlíme se šátečky, pak zase s míčky. Ke konci programu pomohou děti opičce Koko vybarvit obrázkový šátek. Vše přizpůsobené věku dětí, vše v tempu, které jsou děti schopné vnímat. Lze individuálně upravit délku dle Vašich potřeb.

Ideální na akce typu dětský den, přespání ve školce, karneval, klauniáda, pasování na školáčky. Děti jsou na konci programu živější a veselejší.
Tento program lze mít za hezkého počasí i venku - nesmí pršet a pokud praží slunce, je třeba zajistit stín pro mě i pro děti.

 • Cena je 50,-Kč na dítě (minimálně 1000,- Kč na představení) + případné cestovné
 • Program je nenáročný na přípravu z Vaší strany - stačí místo na sezení dětí, nejlépe v hloučku na zemi na koberci.
 • Vhodné pro skupiny 20-200 dětí

Kouzlení s poučnými příběhy

 • Určené pro děti ve věku 3-6let
 • délka trvání: 45 minut.

Ideální program pro školky, které chtějí nejenom zábavné představení, ale zároveň i trochu poučné. Cílem je nejenom děti dobře pobavit, ale i některé věci hravou formou připomenout, zopakovat a naučit. Kouzelníka a vypravěče totiž děti kolikrát poslouchají mnohem lépe, než paní učitelky ve školce, nebo rodiče.
Během představení jsou kratší zábavná kouzla proložena kouzelnými pohádkami. Každá z pohádek je zaměřena na nějakou oblast, která se dětí týká. Děti pohádky i kouzlení velmi baví, pomáhají kouzlit, navrhují řešení příběhů. Během kratších zábavných kouzel si odpočinou a zbaví se napětí.
V programu vystupuje i pes Žolík, krásný maňásek, kterého si na konci může každý pohladit.

Vhodné do školky, na dopolední, ale i odpolední program. Děti jsou na konci programu klidnější než po programu "Kouzlení plné legrace".

 • Cena je 50,-Kč na dítě (minimálně 1000,- Kč na představení) + případné cestovné
 • Program je nenáročný na přípravu z Vaší strany - stačí místo na sezení dětí, nejlépe v hloučku na zemi na koberci.
 • V programu jsou použity krásné originální rekvizity a vše doplněno licenční hudbou
 • Ideální mix kouzel a poučných pohádek pro děti.
 • Vhodné pro skupiny 20-200 dětí.

Chystáme na rok 2019: - nabídka pro MŠ:

Vzdělávací kouzelnická představení

Bude se jednat o vzdělávací kouzelnická představení zaměřená na vzdělávání v určité oblasti. Kouzla a pohádky budou použity jen jako médium pro vysvětlení dané problematiky, ukázání příkladů a zafixování naučeného. Představení bude zaměřené vždy určitým směrem.
Z dotazníku pro učitelky MŠ ( možnost vyplnění ZDE) zatím vyplynula potřeba hlavně těchto témat:

 1. Přátelské chování, prevence šikany, vzájemná pomoc, neubližovat si
 2. Péče o tělo, mytí rukou, zoubky, zdravé stravování
 3. Slušné chování, děkuji, prosím, dobrý den,.....
 4. Bezpečnost dětí - cizí lidé, cizí zvířata, na ulici,....
 5. Životní prostředí, ekologie

Pro rok 2019 plánuji sestavit alespoň 2-3 tato témata. Pokud byste o představení tohoto typu měli zájem, přímo mi napište. Jakmile dané představení bude připraveno, sama se Vám ozvu.

Představení bude opět na 45 minut, opět doprovázeno vhodnou hudbou, přizpůsobeno vnímání a věku dětí. Stejně vysoké kvality, jako předešlá dvě.

 

Nabídka pro školy, družiny a dětské skupiny věku 6-12 let:

Kouzlení plné legrace

 • Určené pro děti ve věku 6-12 let
 • délka trvání: 45 minut.

Pravá komediální magie pro dětské publikum, tentokráte pro starší děti. Platí vše, co bylo popsáno u mladší věkové kategorie - tj. hodně smíchu, hodně interakcí. Děti jsou zapojené do kouzlení, báječně se baví. Kouzlení se účastní všechny věkové kategorie. Program je doprovázen hudbou. Kouzlo střídá kouzlo. Kouzla jsou trošku složitější, chytřejší, je používáno to, co děti této věkové kategorie milují - vše, co se mi během mnoholeté kouzelnické praxe osvědčilo.

Ideální pro školy, družiny, letní tábory, na akce typu dětský den, přespání ve škole, karneval, klauniáda, škola v přírodě, tmelící odpoledne apod.

Děti jsou na konci programu živější a veselejší.
Tento program lze mít za hezkého počasí i venku - nesmí pršet a pokud praží slunce, je třeba zajistit stín pro mě i pro děti.

 • Cena je 50,-Kč na dítě (minimálně 1000,- Kč na představení) + případné cestovné
 • Program je nenáročný na přípravu z Vaší strany - stačí místo na sezení dětí
 • Vhodné pro skupiny 20-200 dětí

Škola kouzlení ABC - staň se na chvíli kouzelníkem!g

Unikátní 60ti minutový program vhodný pro děti od druhé třídy ZŠ (7 a více let).
Kdo by se nechtěl stát alespoň na chvíli kouzelníkem? S tímto programem se to dětem splní. Během hodiny se naučí 3 opravdová a skvěle vypadající kouzla. A nejenom to. V celém programu jsou několikrát dětem vštěpována tato základní pravidla:

 • Zklidnit se a postupovat krok za krokem
 • Přemýšlet nad tím co dělám
 • Trénovat a pak si věřit že to dokážu. Jít a zkusit to.

u stoluJak jistě víte, v dnešní době je u některých dětí velký problém, aby se zklidnily a soustředily. Také se sebevědomím má spousta dětí potíže. Kouzlení je proto velmi vhodné, neboť dává dětem důvod, motivaci a cíl. Vše hravou a pro děti pochopitelnou formou.Efekt zapamatování lze ještě podpořit, pokud jim tato pravidla rodiče nebo učitelé v následujícím týdnu znovu rychle zopakují.
Děti dostanou veškeré materiály potřebné k provádění kouzel a každé kouzlo je jim předvedeno a pečlivě vysvětleno. Každý si vyrobí svoji kouzelnickou pomůcku – ohýbající se pravítko „pana Plastika“ a naučí se s ní zacházet. Tato pomůcka dětem zůstává. Všechna kouzla jsou děti schopné ukázat doma rodičům.
Je –li na konci čas, uvidí děti i krátkou kouzelnickou show jako bonus a odměnu za svou snahu.

Vhodné pro cca 20 – 60 dětí. Po celou dobu je nutná přítomnost učitelek nebo vychovatelek, které dle potřeby dětem pplasticomáhají.

 • Cena cca 75 Kč na dítě.
 • Program je velmi vhodný pro dětské družiny, speciální projekty ve školách a podobně.
 • Potřebná příprava – vhodné místo na sezení dětí (židle, nebo podložky na zemi), lavice nebo velký stůl
 • Časový rozsah –  cca 60 minut program. Na konci mohu program doplnit o krátké 15min kouzelnické představení jako odměnu za dobře odvedenou práci.
 • Nutno dopředu nahlásit přesný počet dětí

Balonkový workshop  - určen pro skupiny 25-50 dětí ve věku od 6 ti (do 99) let.LeadershipBalloonsGirls

Pojďme si společně vyzkoušet umění modelování z dlouhých balonků. Při tomto workshopu bude legrace na rozdávání. Nejprve si děti vyzkouší vytvořit jednoduchého pejska, pak meč a nakonec své vlastní "šílené a jedinečné" balonkové čepice.

BTW715x811Je zde skvělá příležitost k zapojení všech věkových skupin dohromady, ke stmelení kolektivu. Zúčastnit se mohou i rodiče dětí, učitelé a podobně. Všichni se budou báječně bavit, komunikovat mezi sebou a smát se.

U dětí se rozvíjí prostorová představivost, schopnost vyjádření myšlenek, fantazie, cit pro materiál a jemná motorika.  Vlastní výtvory si děti mohou vzít domů. Všechny balonky, se kterými budeme pracovat, jsou již předem nafouknuté – věnujeme se jen jejich modelování.

Pozor!!! - Jedná se o zcela unikátní program, jediný svého druhu v ČR!!

 • Cena 130 Kč na dítě (rozpočteno pro 25 dětí), každé další dítě za 85 Kč.
 • Program vhodný pro družiny, centra zábavy dětí, dětské tábory,.... možno použít k podpoře kreativity dětí, ke stmelení kolektivu, za odměnu a podobně
 • Potřebná příprava - vhodně velká místnost s možností sezení na zemi (vhodné jsou nějaké podložky nebo koberec…) - lavice a židle (nábytek) odsunuty do stran - -tento program nelze dělat venku.
 • Časový rozsah - cca 60 - 90 min workshop (záleží na dispozicích skupiny)
 • Nutno dopředu nahlásit přesný počet dětí

Programy lze navzájem kombinovat, ceny jsou pak individuální. Lze také vymyslet program speciálně dle vašich potřeb - například na dětský den, na konec školního roku a podobně.

Návrh programu a dotaz na cenu pro Vás - zde

Napsat komentář